0212 438 0570 - info@sahinkuruyemis.com
Hakkımızda
Şahin Kuruyemiş
Kaliteli ürünleri, müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Şahin Kuruyemiş, Toptan Kuruyemiş sektöründe kısa sürede aranan firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Şahin Kuruyemiş olarak, toptan satısını yaptığımız Kaju Cevizi, Fındık, Ceviz, Badem ve Dolmalık Fıstıkları birbirinden seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis ettikten sonra uluslararası kalite standartları ve HACCP uluslararası gıda güvenlik sistemi kurallarına uygun olarak işletmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Uluslararası gıda güvenlik sistemi kurallarına göre işlenen ürünlerimiz, öncelikle temizlenip kabuğundan ayrılır ve kavrulma işleminden sonra paketleme işlemi gerçekleştirilir. Paketleme işlemi ile ürünlerimizin oksijenle teması kesilerek ilk günkü tazeliği ve lezzeti korunur.

Ürünlerimizin toptan satışı 5 kg lık koliler halinde yapılmakta olup, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı boyuttaki paketlerle de satış imkanı sunulmaktadır.

Ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

ŞAHİN KURUYEMİŞ
Mega Center Gıda Sitesi C 28 Blok No: 251 Bayrampaşa - İstanbul / TÜRKİYE
0212 438 0570 - info@sahinkuruyemis.com

WhatsApp'tan Bize Yazın